LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Pół kilograma marihuany

0

44-latek ze Słupska został zatrzymany za posiadanie pół kilograma marihuany. Narkotyk wraz ze sprzętem służącym do jego ważenia i pakowania ukrywał na działce rekreacyjnej.

Na jednej z słupskich działek rekreacyjnych policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 44-latka, który ukrywał tam narkotyki, oraz sprzęt służący do ich ważenia i pakowania.

W poniedziałek przed południem, policjanci z wydziału kryminalnego słupskiej policji zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który w altanie znajdującej się na jednej z działek ogrodowych w Słupsku ukrywał ponad pół kilograma marihuany – informuje Edyta Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. – Podczas przesłuchania funkcjonariusze znaleźli w tej altanie osprzęt do pakowania oraz ważenia narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Słupszczaninowi postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna nie zajmował się sprzedażą tych narkotyków. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju.

O dalszym losie posiadacza substancji narkotycznych zdecyduje słupski sąd. (opr. rkh)

Skomentuj