LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

W areszcie za narkotyki

2

Lęborscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z posiadanymi przez nich w znacznych ilościach środkami odurzającymi. Wobec mieszkańców Lęborka zastosowano tymczasowy areszt.

Kilka dni temu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lęborku w trakcie wykonywanych czynności zabezpieczyli ponad kilogram środków odurzających, które posiadał przy sobie 25-letni lęborczanin. Była to marihuana. Tego samego dnia doszło także do zatrzymania drugiego mieszkańca miasta. Przy 24-latku ujawniono około 75 sztuk tabletek ekstazy. Obaj mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje st. sierż. Marta Bąciaszek z KPP w Lęborku.

Środki odurzające zostały zabezpieczone i przekazane biegłemu do analizy. (opr. jwb)

Dyskusja2 komentarze

  1. Jeżeli chcą Państwo udostępniać zdjęcia i Fałszywe pomówieni na ludzi, proszę Bardzo tylko proszę Pamiętać ze to co w tym momencie jest udostępnione jest Kłamstwem. Wszystko przekręcone ! Weźcie się za robotę a nie niewinnych ludzi z ulicy w kajdanki kujecie. A Pani lub Panu który napisał ten materiał nie wróżę dobrej kariery dziennikarskiej.

Skomentuj