LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Narkotyki w słoiku

0

Policjanci ze Słupska zatrzymali 46-letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania mieszkania słupszczanina zabezpieczyli słoik z zawartością 40 gramów marihuany.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ustalili, że na terenie Słupska może znajdować się osoba mająca związek z przestępczością narkotykową. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły ich do 46-letniego mężczyzny. Jak się następnie okazało, podejrzenia były słuszne, ponieważ podczas przeszukania mieszkania mężczyzny znaleziono znaczne ilości marihuany.

Było jej około 40 gramów – informuje nadkom. Robert Czerwiński, oficer prasowy KMP w Słupsku. – Marihuana została ukryta w mieszkaniu, schowana w słoiku w całości zabezpieczonym przez policjantów. Z tej ilości można było przygotować kilkaset porcji dilerskich. Wartość narkotyków jest znaczna. W tej chwili będziemy wyjaśniać, w jaki sposób znalazły się one w posiadaniu mężczyzny oraz jakie było ich przeznaczenie.

Kryminalni zabezpieczyli susz narkotyku, który teraz będzie służyć jako dowód w sprawie przeciwko zatrzymanemu. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania nielegalnych substancji odurzających. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. (opr. jwb)

Skomentuj