LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Nowowiejski pokaz gołębi

0

W najbliższy weekend odbędzie się Nowowiejski Pokaz Gołębi Rasowych i Drobiu Rasowego 2019. W dniach od 16 do 17 lutego ptasie piękności będzie można podziwiać w sali Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej.


Nowowiejski Pokaz Gołębi Rasowych i Drobiu Rasowego rokrocznie cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Tegoroczny dwudniowy pokaz zaplanowano na 16 i 17 lutego. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w nadchodzącą sobotę

o godzinie 12 w sali Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Lęborskiej (ulica Polna 9 ). Ci, którzy chcą poznać unikatowe okazy ptaków będą mieli taką okazję 16 lutego w godzinach od 8 do 17 oraz 17 lutego w godzinach od 9 do 15. Wstęp będzie bezpłatny.

Dla wystawców jest to wyjątkowa okazja prezentacji gołębi lub drobiu rasowego szerszej publiczności oraz otrzymania oceny ptactwa i uzyskania certyfikatu za udziału w pokazie. Organizatorzy przewidują nagrody i wyróżnienia dla hodowców ptactwa ozdobnego. Podczas pokazu również publiczność będzie miała możliwość dokonania oceny pierzastych piękności w ramach udziału w kiermaszu w zamian za nagrodę.

Skomentuj