LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

W drzewo na Komuny Paryskiej

0

W środę (6 lutego) wieczorem doszło do wypadku drogowego na ulicy Komuny Paryskiej w Lęborku. Kierowca samochodu osobowego wjechał w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do wypadku drogowego na ulicy Komuny Paryskiej w Lęborku doszło w środę przed godziną 19. Policjanci wykonali na miejscu zdarzenia niezbędne czynności.

Będziemy też przesłuchiwać świadków, którzy widzieli jak mogło dojść do tego zdarzenia – dodaje asp. sztab. Magdalena Zielke z KPP w Lęborku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący osobowym fordem z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna jechał z dwoma pasażerami w wieku 22 i 23 lat.

Dwie osoby były zakleszczone wewnątrz pojazdu i musiały zostać wyciągnięte przez strażaków przy użyciu narzędzi hydraulicznych – informuje st. kpt. Piotr Krzemiński, rzecznik prasowy KP PSP w Lęborku. – Jedna osoba opuściła samochód o własnych siłach. Wszystkich przekazaliśmy służbom medycznym.

W szpitalu zabezpieczono krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających kierującego. Czekamy na wynik i będziemy ustalać, jak doszło do tego zdarzenia – zaznaczyła asp. sztab. Magdalena Zielke.

Pojazd po wykonanych oględzinach zabezpieczono na policyjnym parkingu. (opr. rkh)

Skomentuj