LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

W wyniku licytacji

2

Łącznie przeszło 63 tysiące złotych uzyskano z licytacji przeprowadzonych podczas II Balu Charytatywnego Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne. Na wysokość sumy, która wesprze szczytny cel, miał wpływ wystawiony do licytacji samochód przekazany przez grupę miłośników motoryzacji „Klasyczni Lębork”.

Podsumowano ilość środków finansowych pozyskanych w ramach dobroczynnej aukcji, przeprowadzonej podczas drugiego Balu Charytatywnego Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne. Odbył się on w minioną sobotę (26 stycznia) w Godętowie. To kwota w wysokości 63 tysięcy 347 złotych. Największe zainteresowanie gości zaproszonych do udziału w charytatywnym wydarzeniu wzbudził samochód osobowy – tavria. Auto zostało przekazane kilka dni przed licytacją przez grupę pasjonatów motoryzacji „Klasyczni Lębork”. Wyjątkowy pojazd wylicytowano za 17 tysięcy złotych. Nowa właścicielka tavrii postanowiła o ponownym jego przekazaniu na rzecz fundacji. W ten sposób samochód zostanie wystawiony na sprzedaż po raz kolejny.

Uzyskane pieniądze przeznaczone będą na budowę hospicjum stacjonarnego. Fundacja ma już działkę, na której powstanie dzieło wspierane przede wszystkim przez mieszkańców powiatu lęborskiego. Na realizację przedsięwzięcia potrzeba około 6 milionów złotych.

Dyskusja2 komentarze

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Gratki. Niewątpliwie będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał zeby zobaczyć nowe artykuły.

Skomentuj