LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Są chętni do pracy

0

Spółka Trzy Fale jest na półmetku kompletowania przyszłej kadry. Chęć podjęcia pracy w słupskim akwaparku zgłosiło blisko 180 osób, z którymi teraz rozpoczęto rozmowy kwalifikacyjne.

Wstępna rekrutacja do pracy w akwaparku trwała praktycznie do końca listopada. Chociaż planowo otwarcie obiektu ma nastąpić dopiero 1 lipca przyszłego roku, to spółka Trzy Fale już teraz chce zapewnić sobie kompletną kadrę. Do obsadzenia jest około 100 stanowisk. W pierwszej kolejności poszukiwani byli ratownicy wodni oraz fizjoterapeuci, ale zarządca chce zatrudnić także specjalistów od administracji.

Na tę chwilę mamy około 180 podań – mówi Grzegorz Juszczyński, prezes spółki Trzy Fale i dzisiaj rozpoczęliśmy przesłuchiwanie kandydatów. Nadal jednak zachęcamy do składania CV.

Pomimo trudności na rynku pracy wszystkie zaproponowane stanowiska spotkały się z zainteresowaniem. Jak mówią włodarze, głównym atutem ofert pracy w akwaparku jest możliwość znalezienia stabilnego zatrudnienia na dobrych warunkach finansowych. Jeżeli jednak wystąpiłyby jakieś braki kadrowe, to spółka Trzy Fale zamierza wykorzystać outsourcing, czyli wynająć pracowników innych podmiotów. Do stycznia operator akwaparku ma przeanalizować wszystkie możliwości i zdecydować o dalszych krokach. (opr. jwb)

Skomentuj