LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Akwapark do zagospodarowania

0

Spółka Trzy Fale rozpoczyna konsultacje z przedsiębiorcami dotyczące dzierżawy lokali w budowanym akwaparku. Rozpatrywane będą również propozycje prowadzenia w tym obiekcie różnych form aktywności.

Spółka Trzy Fale, która odpowiada za budowę i zagospodarowanie słupskiego parku wodnego, już nie tylko rekrutuje pracowników, ale i zaczyna poszukiwanie chętnych do dzierżawienia pomieszczeń i prowadzenia działalności w tym obiekcie. Zanim jednak spółka ogłosi konkurs ofert, przeprowadzone zostaną konsultacje rynkowe. W najbliższy czwartek (13 grudnia) na godzinę 12 wyznaczony został termin wizji lokalnej w akwaparku, na którą zapraszani są zarówno przedstawiciele firm, jak i osoby fizyczne prowadzące lub zamierzające prowadzić działalność gospodarczą. Tym którzy chcieliby prowadzić lub prowadza szkoły pływania, zajmują się rehabilitacją, hydroterapią czy innymi formami aktywności zaprezentowane zostaną baseny – te pod dachem i zewnętrzny solankowy – strefy zabaw dla dzieci, grota solna i sala konferencyjna. Reprezentantom innych branż chętnym do prowadzenia działalności w akwaparku zapraszający do oględzin pokażą pomieszczenia przeznaczone na zabiegi oraz działalność usługową i gastronomiczną.

Podczas konsultacji rynkowych spółka zamierza zorientować się w skali zainteresowania prowadzeniem działalności w parku wodnym, w potrzebach potencjalnych przedsiębiorców związanych z przygotowaniem technicznym pomieszczeń oraz warunkach umowy dzierżawy. Konsultacje prowadzone będą indywidualnie, dlatego zainteresowani udziałem powinni wcześniej zgłosić taki zamiar telefonicznie (512 534 934) lub elektronicznie na adres m.angulska@trzyfale.slupsk.pl. Termin zgłoszenia upływa 17 grudnia. (rkh)

Skomentuj