LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Pokaz kocich piękności

0

W lęborskiej sali „Stacji Kultura” zaplanowano pokaz kotów rasowych i domowych. Czworonożne piękności będzie można podziwiać w niedzielę, 23 września.

W Lęborku odbędzie się jesienny pokaz kotów rasowych i domowych. W przedsięwzięciu organizowanym przez Cat Club Sopot – Klub Miłośników Kotów, przy współpracy z Lęborskim Centrum KulturyFregata”, wezmą udział hodowcy z całego kraju. Pokaz czworonożnych piękności odbył się w Lęborku po raz pierwszy w 2015 roku. Wystawa wzbudziła wówczas spore zainteresowanie lęborczan, a szczególnie dzieci, które nie kryły swojego zachwytu dla prezentowanych zwierzaków.

Planowany w tym roku pokaz odbędzie się 23 września w pomieszczeniach budynku lęborskiego dworca kolejowego, w tzw. Stacji Kultura. Publiczność będzie miała możliwość wyboru najładniejszego pupila w poszczególnych kategoriach. Będzie to też okazja do poznania niespotykanych na co dzień kocich ras. Bilety wstępu mają pokryć jedynie koszty organizacji wydarzenia wzbudzającego ogromne zainteresowanie. (opr. rkh)

Skomentuj