LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Tragedia na drodze

0

Dzisiejszej nocy doszło do tragicznego wypadku w Wierzbięcinie, w gminie Słupsk. Pod kołami samochodu zginął 59-letni mieszkaniec tej wsi. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Do tragedii doszło w godzinach nocnych na drodze pomiędzy Bruskowem a Wierzbięcinem. Jak ustaliła policja, na leżącego w pasie drogowym 59-latka najechał 71-letni kierowca nissana. Niestety wezwane na miejsce zdarzenia służby nie mogły już pomóc potrąconemu przez samochód.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, sprawdzili też stan trzeźwości kierującego nissanem – był trzeźwy – informuje kom. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy KMP w Słupsku. – Biegły koroner i prokurator podjęli decyzję o tym, aby zabezpieczyć zwłoki 59-letniego mężczyzny do badań. Będzie w tej sprawie prowadzone postępowanie. Szczegółowo będziemy ustalać okoliczności śmierci tego człowieka.

Policja prosi o kontakt osoby mogące być świadkami tragicznego zdarzenia. Jak udało się ustalić, ofiara wypadku miała w pobliskim Bruskowie dom, który kilka miesięcy temu został strawiony przez pożar. (opr. jwb)

Skomentuj