LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Po zielonej trawie

0

Bezpieczne wakacje” to cykl imprez sportowych organizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku z myślą o dzieciach. We wtorek, 10 lipca, rozegrany zostanie turniej piłki nożnej.

Wakacje w mieście można spędzić w aktywny sposób. To główne założenie Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, które zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w letnich turniejach.

Zawsze zapisać się można nawet tuż przed imprezą – podkreśla Marian Borek, dyrektor CSiR w Lęborku. Nie ma ograniczeń co do liczby osób i zespołów, które zamierzają wystartować.

Dzisiaj (9 lipca) na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku odbyło się losowanie drużyn, które zagrają we wtorkowym turnieju piłki nożnej. Oprócz rozgrywek piłkarskich przeprowadzone będą również turnieje siatkówki plażowej, „koszykarskich trójek” oraz tenisa ziemnego. Dyrektor Borek zaznacza, że jeśli zainteresowanie takimi imprezami będzie duże, to będą one powtarzane przez całe wakacje.

Szczegółowy harmonogram zajęć z cyklu „Bezpieczne Wakacje” znajduje się na stronie internetowej lęborskiego CSiR-u. (opr. rkh)

Skomentuj