LOKALNY SERWIS INFORMACYJNY REGIONÓW SŁUPSKIEGO I LĘBORSKIEGO

Śmiertelne potrącenie

2

Na przejściu dla pieszych na ulicy Krzywoustego w Lęborku doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem osobowym potrąciła mężczyznę. Pieszy został przewieziony do szpitala. W wyniku doznanych obrażeń ciała 57-latek zmarł.

Wydział kryminalny lęborskiej policji prowadzi postępowanie przygotowawcze dotyczące wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz pieszego. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, 4 października, około godziny 19.30. Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych na ulicy Krzywoustego, na wysokości budynku mieszkalnego numer 13 przez samochód marki Seat. W wyniku doznanych obrażeń poszkodowany przewieziony został do szpitala, gdzie pomimo prowadzonej akcji ratowniczej zmarł. Był to 57-letni mieszkaniec Lęborka.

W związku z prowadzonymi czynnościami zwracamy się do mieszkańców okolicznych bloków lub przypadkowych przechodniów, aby pomogli w ustaleniu przyczyn tego tragicznego w skutkach zdarzenia – mówi asp. sztab. Magdalena Zielke, KPP w Lęborku.

Świadkowie lub osoby posiadające wiedzę na temat wypadku proszone są o kontakt z policją osobisty bądź telefoniczny pod numerami 59 863 48 70 lub 112.

(opr. jwb)

Dyskusja2 komentarze

Skomentuj